135CM Широк 8ММ Тенка Црвена и Виолетова Цветни Печати Свила Chiffon Ткаенина за Летна Облека се Облекуваат Кошула E418
Новак - 10 %

135CM Широк 8ММ Тенка Црвена и Виолетова Цветни Печати Свила Chiffon Ткаенина за Летна Облека се Облекуваат Кошула E418

Достапно за нарачка
DEN 1584.00
DEN 1426.00
Достапност:


135cm широк,8mm
Тоа е многу тенки,добро за летен фустан,блуза.
Цената за 1meter,ќе добиете континуирани парче доколку купите повеќе од 1 метар.
Ткаенини опис
Бидејќи речиси на нашите ткаенина е посебна за Европски и Американски врвот одделение пазар,па затоа е со висок квалитет и најновата мода.Цената на облека кои се направени од овие ткаенина е многу висока,но тука можете да го купите во разумна цена.Вие нема да се жалам за да го купат.Може да се направи облека се однесуваат на слика или само да го направи тоа со ќе.
Испорака
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест,но, превозот цената не вклучува никакви увозни даноци.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашите производи е прегледан.
Ве молиме имајте на ум дека вие сте одговорни за сите additonal царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Според нарачката,ние имаме право да се промени на подобро превозот метод,како што се САД поголем од $300 или потешки од 2kg ќе промена на ПРОЗОРЦИ,руската Федерација потешки од 2kg ќе се промени за да ЕМС.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ако постои било кој квалитет на проблемот со објектот,ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објектот во рок од 7 дена од денот на вашиот прием на објектите.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,припадност и сл.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете posibive повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

За производот

Техника:
Ткаени
Шема:
Обична Обоена
Материјал:
100% Свила
Тип:
Chiffon Ткаенина
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
135cm
Функција:
Други
Ширина:
135CM
Дебелина:
8m/m

Избор на клиент