2018 есен децата облека девојки тексас фармерки сина бебе девојка се фармерки за девојки голема детска облека, фармерки комбинезони долги панталони

2018 есен децата облека девојки тексас фармерки сина бебе девојка се фармерки за девојки голема детска облека, фармерки комбинезони

Достапно за нарачка
DEN 815.52
Достапност:

големина информации
Дете Големина
НИ Големина
6
8
10
12
14
Детали Големина на овој Дизајн
Големина
120cm
130cm
140cm
150cm
160cm
Должина
75см
80см
85cm
90cm
95cm
Половината*2
27cm
29cm
31cm
33cm
35cm
Хип*2
34cm
36cm
38cm
40cm
42cm
Ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно.
Бидејќи на различни производство серии, може да се отстапува на 1~2cm.
Состојба
100% Сосема Нов /Без никакви додатоци
Забелешка
Ве молиме имајте предвид дека, поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе.
Ткаенини
Тексас
детали за производот

За производот

Дете НИ Големина:
4T, 6, 8, 10, 12, 14
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Фармерки
Затворање Тип:
Drawstring
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара Тип:
Редовни
Број На Модел На:
QM160535
Одговара:
Се вклопува поголем од вообичаеното. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Пол:
Девојки
Измијте:
Медиум

Избор на клиент