150*300cm Шупливи White/Black Цвет Tassel Чипка Ткаенина Guipure Чипка Ткаенина За Шиење Облека Свадба се Облекуваат Кукла Diy
Новак - 22 %

150*300cm Шупливи White/Black Цвет Tassel Чипка Ткаенина Guipure Чипка Ткаенина За Шиење Облека Свадба се Облекуваат Кукла Diy

Достапно за нарачка
DEN 1487.52
DEN 1160.00
Достапност:

Опис Детали : Тоа е добро за украсување на : јака, половината, ткаенината , појас, булчински ,слика рамки, фото албуми, капа, чевли, свадба перница, кукла облека, како и занает. Големина : околу 150*300cm Материјал : 100% Акрил Пакет се вклучени : Еден peice чипка Ткаенина(1yard = 36.6 инчен=91.4 см)

За производот

боја:
Бела
Функција:
Дише
Техника:
Ткаени
Nonwoven Техника:
Spunlace
Ширина:
300cm
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Извезена
Материјал:
100% Акрилна
Плетени Тип:
Искриват
Тип:
чипка ткаенина
Бренд Име:
DRtrade
Стил:
Печатени
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Избор на клиент