Подарок продажба на слатки обоени хривнија се види на high-end луксузен бренд едноставна кварц види свежи Дами Види
Новак - 10 %

Подарок продажба на слатки обоени хривнија се види на high-end луксузен бренд едноставна кварц види свежи Дами Види

Достапно за нарачка
DEN 336.00
DEN 302.00
Достапност:


За производот

Број На Модел На:
846
Бендот Должина:
17cm
Бренд Име:
XIRHUA
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Дебелина:
8.6 MM
Случај Материјал:
Легура
Бендот Ширина:
20mm
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Затворач Тип:
Никој
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Обликот:
Плоштад
Dial Дијаметар:
30мм
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Жените

Избор на клиент