70mm Новиот Дизајн на Метални Snuff Слама Трагачи Snorter Носната Цевка Snuffer Куршум
Новак - 5 %

70mm Новиот Дизајн на Метални Snuff Слама Трагачи Snorter Носната Цевка Snuffer Куршум

Достапно за нарачка
DEN 119.52
DEN 114.00
Достапност:


Новиот Дизајн На Метални Трагачи
Материјал : Метал
Боја : сребрена/gold /црна
Должина : 70mm
Тежина : околу 5g/парче
Answer : ___________________________ Note :
Ве молам оставете ме на порака за бојата што сакате,или боја ќе shippping од случајно!!!
Стакло Snuff Мат Подлога
Материјал : Стакло
Страна Должина : 35mm
Тежина : 12g
Висина : 5mm

За производот

Бренд Име:
HORNET
Број На Модел На:
SUN003
Обликот:
Директно Тип
Материјал:
Метал

Избор на клиент