1pcs Висок квалитет на продажба Круг 7INCH 105W LED СВЕТЛАТА главата светилка со Висок светилки drl за Харли мотоцикл H4 приклучок

1pcs Висок квалитет на продажба Круг 7INCH 105W LED СВЕТЛАТА главата светилка со Висок светилки drl за Харли мотоцикл H4 приклучок

Достапно за нарачка
DEN 2020.80
Достапност:

1pcs Жолта Ангелски очи се претвори сигнал 105 W 7" LED Светлата H4 Hi-lo Зрак Пред Возење Headlamp Главата Светлина За Харли мотоцикл
Карактеристики : 1.Добри Перформанси, Водоотпорен IP 67, Прашина доказ, Shockproof. 2.Висок Интензитет LED чип. 3.Се инсталира Лесно за различни видови на возила. 4.Подолг животен век, пониски трошоци,Пониски енергија comsumption. 5.Сина светилки drl,нови degin. 6. led чип 21pcsx5 W+2x5 W светилки drl 7.Игра и приклучок,лесно се инсталира. 8.Вртење светла боја е жолта
Превозот начини.
Нашата компанија
Пакување детали.
1pcs во тетрапак

За производот

боја:
chorme, црна
Бренд Име:
ESYAUTO
Тип На Објект:
Пак сигнал светлина
моќност:
105W 21pcsx5W
Напон:
12v 24v
конектор:
H4,H4 да H13
висока зрачна LM:
5500lm
ниска зрак LM:
4000LM
живот:
Повеќе од 50000hours
Гаранција:
1 година

Избор на клиент