Дејвид додатоци 50*125cm виножито sequins ткаенина за Ткиво Деца дома текстилни за Шиење Tilda Кукла,c2158

Дејвид додатоци 50*125cm виножито sequins ткаенина за Ткиво Деца дома текстилни за Шиење Tilda Кукла,c2158

Достапно за нарачка
DEN 390.72
Достапност:

Се препорачува :
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ПРИЛАГОДЕНО НА ВАШИТЕ СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ, НАЈДОБРО Е MOQ И ЦЕНА ЗА ПАНДЕЛКА .СМОЛА. FARIC.. PLS КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ, БЛАГОДАРЕНИЕ 1. Материјал : Полиестер Памук 2. Големина : ве Молиме погледнете го и насловот (намалување од страна на рака, за грешка +-3cm) 3. Боја : бои, како слика покажува 4. Ве молиме Имајте во предвид : Ткаенина над 10 метри, може да дојде во повеќе прекини. 5. Карактеристики : Еко-пријателски отпечатоци меки и удобни Погоден за торба, паричник, чанта, бебе облека и многу други шиење занаети. Answer : ___________________________ Note : Сите ткаенини се скрати со рака. Објектот може да ја напушти суровини раб, и може да се 1-2cm отстапување постои. Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.
Бидејќи на некои ткаенини matterial е газа, па тоа е лесно да се збрчкана и можеби некои сјај ќе падне, ве молиме да се разбере, thx Рака-сечење, половина метри од ткаенина што многумина го 1-3 см грешка, бидејќи тоа е прирачник за мерење, ве молам, прости ми, ви благодарам. Ако купувате 2 или многу повеќе, ние континуирано ќе ви даде.

За производот

боја:
1055954001
Плетени Тип:
Искриват
Бренд Име:
Дејвид додатоци
Стил:
Обична
Техника:
Ткаени
Ширина:
125cm
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Функција:
Еко-Пријателски
Шема:
Печатени
Nonwoven Техника:
Ламинат
Тип:
Други
Материјал:
Други
Шема:
Види Слика
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Избор на клиент