RAINFUN 13V посветен автомобил Задните Wiper Рака Нож за ФОЛКСВАГЕН ПОЛО 4(01-05), 13 задните wiper ножот за ФОЛКСВАГЕН ПОЛО 5(05-09)
Новак - 21 %

RAINFUN 13V посветен автомобил Задните Wiper Рака Нож за ФОЛКСВАГЕН ПОЛО 4(01-05), 13 задните wiper ножот за ФОЛКСВАГЕН ПОЛО

Достапно за нарачка
DEN 479.52
DEN 379.00
Достапност:


ЗА ЗАДНИТЕ WIPER
ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ :
Предмет : Задните wiper сечилото/АРМ
ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ПОЛО 4 (01-05)
ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ПОЛО 5 (05-09)
ГОЛЕМИНА : 13" (310 mm )
Квалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред)
( Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B Оценки )
Ве молиме Потврди големината и дизајнот кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!
Бидејќи потекло и година на автомобили се различни, стакло стилови и големини може да
се разликуваат. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го купи стакло стилови и големини.
ПРОИЗВОД :
ВЧИТУВАЊЕ ЕФЕКТ :
Може исто така да треба пред wiper нож , кликнете на следната слика за врската :
За Поло 4(01-05)
За Поло 5(05-09)
КУПУВАЊЕ ПРИРАЧНИК : ПРЕД ЦЕЛ :
1.Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, plese контактирајте со нас за
детали.
2.Нашата компанија е во близина на најголемиот авто делови на пазарот на Кина, па ние сме многу среќни да се
најдете било додаток или други производи што сакате. ПЛАЌАЊЕ :
1.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние прифаќаме Alipay.
2.Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay, ако не информира нас. ПРЕВОЗОТ :
1.Предмети се испраќаат само по уплата.
2.Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или Воздухопловната.
3.Бесплатен превозот :
а. Бесплатен превозот за да одберете земји. Ве молиме проверете ги превозот и пакување листа за детали.
б. За испорачување непречено и брзо. Ние можеме да брод на објекти преку други курир. Одлуката на нас е
конечна.
4.Време на испорака
а.UPS-от, DHL, FEDEX и TNT express превозот обично се 3-5 работни дена во зависност од
земјата доставени до.
б.EMS изразат испорака обично трае 5-8 работни дена во зависност од земјата доставени до.
в. HK регистрирани воздухопловната :
Како и обично, на брод во Азија, Западот Евра, Северна Америка околу 7-15 работни дена.
Брод во Јужна Америка, Средниот Исток, Источна Евра, Африка околу 15-30 работни дена.
г.Тоа ќе потрае 1-2 работни дена за превозот во Кина.
5.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се
одговорност на превозот услуга.
6.Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со помалку данок или данок на увоз, ние може да се
да ја прогласи како пониска вредност како што треба.
7.Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на
информации за производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.
8.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. УСЛОВИ :
1.Ние обезбедуваме 6 месеци гаранција.
2.Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
3.Сите предмети што многу да се врати во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или
размената на стоки.
4.Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка.
5.Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени. ПОВРАТНИ информации :
1.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е
исклучително важно за нас.
2.Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни активен повратни информации.
3.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации. Ние ќе работиме со вас да се
slove никакви проблеми .

За производот

Поло-Година:
2002,2004,2003,2001,2006,2007,2008,2005,2009
Материјал Тип:
ПЛАСТИКА, ЖЕЛЕЗО И ГУМА
Фолксваген Модел:
Поло
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Објектот Висина:
2.5cm
Специјални Функции:
БРИШЕЈЌИ ЗАДНИТЕ ШОФЕРШАЈБНАТА ВОДА И ВЕТЕР
Бренд Име:
RAINFUN
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.16kg
Објектот Ширина:
5.5cm
Име На Модел:
13v
Големина:
13(инчи)
Одговара за 1:
ЗА ПОЛО 4 (01-05)
Одговара за 2:
ЗА ПОЛО 5 (05-09)
Објектот:
ЗАДНИТЕ WIPER СЕЧИЛОТО & РАКА

Избор на клиент