BoYuTe 20Pcs Круг 16MM Cabochon База Фах Висока Страна Розово Злато Сребро Cufflink Ќорци База Амбиент за Накит Заложби
Новак - 10 %

BoYuTe 20Pcs Круг 16MM Cabochon База Фах Висока Страна Розово Злато Сребро Cufflink Ќорци База Амбиент за Накит Заложби

Достапно за нарачка
DEN 397.92
DEN 358.00
Достапност:


Точка ИМЕ : Bo Yu Te 20 Pcs Круг 16 MM Cabochon База Фах Висока Страна Розово Злато Сребро Cufflink Ќорци База Амбиент за Накит Заложби БРЕНД : BOYUTE Материјал : Чиста Месинг Квалитет : Олово и Никел Слободни

За производот

Големина:
16MM Blank
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
BOYUTE
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Производ Карактеристики:
Круг ќорци
Број На Модел На:
cl5005
Објектот Тежина:
4g
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Накит Наоди Тип:
cufflink ќорци
Основната големина:
16mm
is_customized:
Yes
Објектот:
cufflink ќорци
боја:
7 различни позлата боја

Избор на клиент