Велосипед Велосипед Ретро Метал Воздух Рог Hooter Бел Bugle Труба Притискаше Сијалица Велосипед Додатоци M08
Новак - 23 %

Велосипед Велосипед Ретро Метал Воздух Рог Hooter Бел Bugle Труба Притискаше Сијалица Велосипед Додатоци M08

Достапно за нарачка
DEN 157.92
DEN 121.00
Достапност:


Опис :
100% сосема нов и висок квалитет
Може да се залепи лесно да се на handlebar
Доволно гласно за да ги предупреди другите учесници во сообраќајот,-корисници
Стискаш на гума сијалица, и рог го прави на класичен две тон honk Сијалица : Гумени Материјал : Метал & Силикони Должина : околу 20*6cm/7.87"*2.36" Боја : Црна Количина : 1 Компјутер
Answer : ___________________________ Note :
Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен.
И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 Pc x Велосипед Велосипед возење Велосипед Ретро Метал Воздух Рог
'

За производот

Бренд Име:
QILEJVS
Тип:
воздухот рог
Големина:
approx 20*6cm/7.87*2.36
Материјал:
Метал & Силикони
Број На Модел На:
Велосипед Велосипед Возење Велосипед Ретро Метал Воздух Рог
сертификација:
-

Избор на клиент