10PCS 82*39MM Бела Ознака Рамка Носителот на Етикетата за Држачот на Купот Повлече Справи со Фиока Кутија Случај Кабинет Шкафот врата се Справи со
Новак - 12 %

10PCS 82*39MM Бела Ознака Рамка Носителот на Етикетата за Држачот на Купот Повлече Справи со Фиока Кутија Случај Кабинет Шкафот

Достапно за нарачка
DEN 911.52
DEN 802.00
Достапност:

10 PCS 82*39 MM Бела Ознака Рамка Носителот на Етикетата за Држачот на Купот Повлече Справи со Фиока Кутија Случај Кабинет Шкафот врата се Справи со
Карактеристики :
Сосема Нов и висок квалитет на етикетата рамка за држачот Големина : 82*39 mm Материјал : Цинк легура Завртки : завртки се вклучени. Може да се користи на Фиока, дрвена кутија, кабинет, ковчегот, датотека случај, аптека итн.
Слики :
Пратката & плаќање :
1. Ние ќе ја испратите вашата нарачка надвор побрзо, обично во рок од 24 часа од вашето плаќање се примени.
2. Ве молиме имајте предвид дека продукти купени за време на викендите и банката празници се испратени следните работни дена.
3. Ние може да обезбеди различни превозот начини како што се бара. Ве молиме проверете внимателно!
4. И имајте на ум дека international shipping цитати НЕ се вклучуваат било обичај такси (оние кои се на купувачите одговорност). Ние нема да го означи објектот како ПОДАРОК на сопствени форми, па ве молиме да се разбере дека.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ќе им даде позитивни повратни информации за вас, премногу. Ви благодарам многу!
Ако има било какви проблеми во вашето купување, ве молиме ни e-mail пред да ја поднесете вашата оценка. Ние ќе се обиде тешко да се реши проблемот за вас.
Контакт :
Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговор во најкраток можен рок во 24 часа. И вашето задоволство е наша цел. Ви благодариме за гледање нашите предмети!!!
Вашето задоволство е нашата најголема моќ. Ние ќе се обидеме потрудиме да услуга за вас!
Уживајте во вашата шопинг и да имаат убаво време во нашата продавница! : -)

За производот

Тип:
Мебел Справи & Knob
Бренд Име:
KUNGSPHAN
Стил:
Гроздобер
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Етикета Рамка За Држачот
Материјал:
Цинк Легура
Додатоци:
завртки се вклучени
Големина:
82*39MM

Избор на клиент