100x90cm висока крај Металните Жакард Brocade Ткаенина, 3D жакард ткаенина, деца предиво обоена ткаенина за Фустан, Здолниште DIY облека
Новак - 20 %

100x90cm висока крај Металните Жакард Brocade Ткаенина, 3D жакард ткаенина, деца предиво обоена ткаенина за Фустан, Здолниште

Достапно за нарачка
DEN 549.12
DEN 439.00
Достапност:


Добредојдовте на Радоста продавница,Слободни трговски
Име на производ : двор-обоена ткаенина
Материјал : памук、металик, ( мека )
Дизајн : како на сликата прикажани
Големина : 90 cm*100cm
(се намали со рака, грешка од ±2 cm)
Пакет Содржина : Како вашиот изберете, ве Молиме да ни кажете боја на ткаенина
Употреба : совршен за крпеница, торба,троседот,земјата декорација,Постелнина , бебе облека и многу други шиење занаети, нормално DIY проекти.
Како да се намали ткаенини :
Ако купувате 1 парче од 90*100cm, ќе се намали од еден метар (90cm * 100cm) Ако купувате 2 парчиња од 90 *200cm , ние ги намали два метри (90cm * 200cm) Доколку купите 3 парчиња од 90 *300cm , ќе се намали три метри (90cm * 300cm)..
Ве Молиме Љубезно Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1) се намали од страна, ве молиме овозможи 1-2cm грешка.
2) мало боја разлика може да постои поради светла, камера и различни прилагодувања на екранот.
3) кога вкупниот износ е под 5 ДОЛАРИ, испратите UNTRACKABLE воздух mail.
4) кога вкупната количина е 5 ДОЛАРИ, или повеќе, да испратите страна trackable воздух mail.
5) кога вкупниот износ подолу 2 ДОЛАРИ ,НЕ МОЖЕ да се испрати. Ве молиме да се зголеми цел или да го откажете цел.
6) Ако сакате да ги откажете нарачате, ве молиме изберете причина "купувачот не сакате да го купите", па вашите пари може да се врати веднаш.

За производот

Функција:
Дише
Техника:
Ткаени
Велур Ткаенина Тип:
Никој
Ширина:
90cm
Стил:
Жакард
Бренд Име:
HLQON
Плетени Тип:
Искриват
Тип На Производ:
Органски Материјал
Тип:
brocade ткаенина
Шема:
Предиво Обоена
Материјал:
Металик / Памук
Nonwoven Техника:
Печатени
Функција:
Дише & Еко-Пријателски
Употреба:
облека,постелнина, завеси, троседот, перница, перница,Дома декорација
Превозот начин:
Бесплатен превозот
Модел:
ткаенини-480

Избор на клиент