2018 Топла Продажба на Нови Мажите Т Кошула Цртан филм Хип Хоп Кошула Aeroclassic Авијација Наследство Concorde Висок Квалитет на Мажите Т Кошули
Новак - 15 %

2018 Топла Продажба на Нови Мажите Т Кошула Цртан филм Хип Хоп Кошула Aeroclassic Авијација Наследство Concorde Висок Квалитет

Достапно за нарачка
DEN 719.52
DEN 612.00
Достапност:


За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No

Избор на клиент