1000 пати USB електронски микроскоп, со висока дефиниција дигитален микроскоп, камера и видео рекордер, укинување на заградата индустрија
Новак - 15 %

1000 пати USB електронски микроскоп, со висока дефиниција дигитален микроскоп, камера и видео рекордер, укинување на заградата

Достапно за нарачка
DEN 1200.00
DEN 1020.00
Достапност:


1000 пати USB електронски микроскоп, со висока дефиниција дигитален микроскоп, камера и видео рекордер, укинување на заградата индустрија

За производот

боја:
Црна
Бренд Име:
BENYS
Број На Модел На:
USB1000
Тип:
Рака Алатка Делови
is_customized:
No
Функција:
историски мошти идентификација; кола
Модел:
1000 Пати
Боја Класификација:
Црна

Избор на клиент