EBOYU(TM) Fidget Рака Фабрика за Играчки Капетан Америка Tri - Фабрика Стрес Редуктор EDC Играчка Алуминиум АДХД Фокус Анксиозност Помош Играчки
Новак - 12 %

EBOYU(TM) Fidget Рака Фабрика за Играчки Капетан Америка Tri - Фабрика Стрес Редуктор EDC Играчка Алуминиум АДХД Фокус Анксиозност

Достапно за нарачка
DEN 381.60
DEN 336.00
Достапност:

EBOYU(TM) Fidget Рака Фабрика за Играчки Капетан Америка Tri - Фабрика Стрес Редуктор EDC Играчка Алуминиум АДХД Фокус Анксиозност Помош Играчки
Материјал : Алуминиум легура
Боја : Како на сликата
High-end квалитетот на материјалот, Прецизноста-машински, мазна Површина , Кул играчка форма со соодветна големина погодни за возрасни и деца, едноставен, лесно да се носат.
Го користите во секое време, уживајте во животот, им овозможува на проблеми се далеку од вас. Одлично за анксиозност, фокусирајќи се, АДХД, аутизам, прекинување на лошите навики, да остане буден.
Тоа е, исто така, најдобриот подарок за вашите Пријатели, родители, и љубовник . Добар ден треба да се пушти притисок, Прст Фабрика, да те заборавам зафатен живот, и да ви даде едноставен задоволство .
Дали во канцеларија, на училиште, или во семејниот живот, кога ќе се чувствувате загрижени, нервозни, и притисок, се обиде на овој Прст Fidget Фабрика Играчка , тоа ќе ви помогне да го прилагодите расположение наскоро .Ова е психолошка декомпресија на мали алатки, е особено корисен кога ќе се соочат со предизвикот. Всушност, секој човек е свој најдобар лекар.
Пакети :
1pcs* Рака фабрика

За производот

боја:
1pcs, 2 парчиња, 3pcs, 5pcs
Бренд Име:
JJRC
Возраст Опсег:
5-7 Години,8-11 Години,12-15 Години,> 6 години,> 3 години,> 8 години
Број На Модел На:
B072LTGTN8
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Дијаметар:
2.9 инчи
Карактеристики:
Мини,Се Огласува
Тип На Објект:
Еден
Предупредување:
Никој

Избор на клиент