година НОВИ Стоматолошки bur дезинфекција кутија
Новак - 5 %

година НОВИ Стоматолошки bur дезинфекција кутија

Достапно за нарачка
DEN 458.40
DEN 435.00
Достапност:


Опис на производот дијаметар 5.5 см за 3,7 см апликација За bur дезинфекција

За производот

Тип На Објект:
Белење На Заби
Големина:
Small
НЕТО-WT.:
50g
Број На Модел На:
bur дезинфекција кутија

Избор на клиент