Шут-свила палачинка материјал / збрчкана chiffon сребро / сребро збрчкана ткаенина / сребрена chiffon / свила brocade крпа навремено

Шут-свила палачинка материјал / збрчкана chiffon сребро / сребро збрчкана ткаенина / сребрена chiffon / свила brocade крпа навремено

Достапно за нарачка
DEN 431.04
Достапност:

метар метар метар метар метар
Шут-свила палачинка материјал / збрчкана chiffon сребро / сребро збрчкана ткаенина / сребрена chiffon / свила brocade крпа навремено
Answer : ___________________________ Note : Име : Ширина : 150cm еден парчиња = 150cm * 100cm , Големина : 1pieces =150cm * 100cm цената е еден парчиња =150cm*100cm ,ако изберете 2 цел , = 150cm * 200cm, ако решите 3 цел , = 150cm * 300cm,... Multi-shot не е толку намали Процес : Изгорени / горење цвет / Везови / Жакард / Обоена Погоден за high-end свадба облечи мода bay прозорец, итн.

За производот

Nonwoven Техника:
Spunlace
Плетени Тип:
Tricot
Шема:
Избелени
Тип:
brocade ткаенина
Материјал:
100% ES Влакна
Функција:
Против Пролизгување
Ширина:
150cm
Техника:
Плетени
Тип На Производ:
Карбонски Влакна Ткаенини
Стил:
Dobby
Спецификација:
>2.5M

Избор на клиент