Автомобил Стил Опашка Светилка за на Ford Raptor F150 2009-2013 Опашка Светла LED Опашка Светлина Задните LED Светилка светилки drl+Кочница+Парк+Сигнал Запре Светилка
Новак - 17 %

Автомобил Стил Опашка Светилка за на Ford Raptor F150 2009-2013 Опашка Светла LED Опашка Светлина Задните LED Светилка светилки

Достапно за нарачка
DEN 23520.00
DEN 19522.00
Достапност:


Детали За Производот :
Правец на ветер : Светилка Автомобилската светилки drl Додатоци
Цена за 1 Одредите 2 Парчиња со Единица за Контрола
На Дознака :
Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за да ви помогне да ги реши вашите проблеми.
Ние ја цениме вашата поддршка
Напомена :
Пред Превозот : Откако ќе ги земе цел, ве молиме оставете порака за да нашите услуги за вашите цел за објектот информации, како и превозот начин
tem Функција, Посебни Барања, итн.
По Превозот : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис ако не можете да ги пратите пратката по 7 дена, а ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Примање на Стоката : ве Молиме проверете парцела јасно пред да се регистрирате на пратката, затоа што превозот компанија може да оштетување на стоката за време на превозот начин. Можете да одбиете стоки, доколку стоката во проблемот и да побара од нив да даде комисијата. Кога ќе не't знае како да го искористи тоа, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за помош.
Ние ќе го цениме вашата поддршка за да ни даде 5 ѕвезда Повратни информации
Благодарение толку многу за вашата цел!

За производот

F-150-Година:
2010,2011,2009,2013,2012
Објектот Тежина:
8kg
Име На Модел:
Ford Raptor F150
Ford Модел:
F-150
Специјални Функции:
опашката светилка
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Објектот Дијаметар:
70cm
Бренд Име:
АВТО НАЧИН
Леќа:
Не Се Вклучени
Автомобил Производител:
Ford
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Лер Зрак Тип:
LED
Автомобил модел:
Ford Raptor F150
Година:
2009-2013
Тип На Објект:
Задните Светла

Избор на клиент