Топла продажба! 7x9cm Премиум ORGANZA Свадба Корист ПОДАРОК ПЕРНИЦА Накит Пошта Пакет џебови Чиста Предиво торба, 100pcs/торба

Топла продажба! 7x9cm Премиум ORGANZA Свадба Корист ПОДАРОК ПЕРНИЦА Накит Пошта Пакет џебови Чиста Предиво торба, 100pcs/торба

Достапно за нарачка
DEN 205.92
Достапност:

7x9cm Премиум ORGANZA Свадба Корист ПОДАРОК ПЕРНИЦА Накит Пошта Име на Производ : Шарени Organza Кеси Големина : 7 x 9cm Пакет : 100 компјутери/Многу (Забелешка : може да изберете боја кога местото цел или Случаен Микс ) Сите големини се приближуваме и може да се разликува малку. Видете подолу за димензии. 7cm x 9cm (2.8 x 3.5 Инчи) - Вкупната Големина на Торба 7cm x 7cm (2.8 x 2.8 Инчи) - Големина на Перниче под Drawstring

За производот

Повод:
Роденден,Забава,Големиот Настан,Куќа се Движи,Кинеската Нова Година,Венчавка,Денот на Вљубените,Децата Ден,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ
Шема:
Никој
Број На Модел На:
7x9cm
Големина:
S
Материјал:
Премиум ORGANZA

Избор на клиент