DEE Додатоци За Peugeot 307 308 407 408 ВО/MT Auto Рачен Менувач Кочница Спојки Педалот за гас подложка за нозе Нога Остатокот на Возилото Pedale Подлога
Новак - 20 %

DEE Додатоци За Peugeot 307 308 407 408 ВО/MT Auto Рачен Менувач Кочница Спојки Педалот за гас подложка за нозе Нога Остатокот

Достапно за нарачка
DEN 1272.00
DEN 1018.00
Достапност:


Автомобил Додатоци За Peugeot 307 308 407 408 ВО/MT Auto на Пренос Левата Рака Диск
Вклучува : 3 ЕЕЗ Педалата за Гас+Сопирачките на Возилото+подложка за нозе на Возилото+Завртка 4 ПАРЧИЊА Педалата за Гас+Сопирачките на Возилото+Спојки Педалата+подложка за нозе на Возилото+Завртка Материјал : Alumium Легура Инсталација : Дупчење Потребни СО ЛОГОТО Ако сакате да знаете повеќе за нашето лого тип ,plz контактирајте со нас!
Купување на нашите производи значи дека ќе го прифатите стандардните лого! Ви благодариме.

За производот

Тип На Објект:
Педали
Име На Модел:
LX-223
Објектот Ширина:
7cm
Објектот Должина:
28cm
За Возило Брендови/Модел:
peugeot
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
0.3cm
Специјални Функции:
НЕ СЕ ЛИЗГА
Бренд Име:
DEE
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
Alumium Легура

Избор на клиент