Чипка Корсет Steampunk Кожен Корсет Половината Тренер Корсети и Bustiers Патент Тело Shaper Готски Bustier Секси Корсети Чипка

Чипка Корсет Steampunk Кожен Корсет Половината Тренер Корсети и Bustiers Патент Тело Shaper Готски Bustier Секси Корсети Чипка

Достапно за нарачка
DEN 815.04
Достапност:


Име На Производ
Чипка Корсет Steampunk Кожен Корсет Половината Обука Корсети и Bustiers Патент Тело Shaper Готски Bustier Секси Корсети Чипка
Општи Информации 1.Објектот Чипка Корсет Steampunk Кожен Корсет Половината Обука Корсети и Bustiers Патент Тело Shaper Готски Bustier Секси Корсети Чипка 2.Материјал Полиестер/Памук 3.Бои Како што е прикажано 4.Пакет Секој iterm стави во 1opp кеса, потоа го ставаат во тетрапак 5.Род Жени 6.Логото
ODM стилови не лого.
ОЕМ стилови може да биде приспособен. 7.MOQ 1pcs прифатено 8.Превозот датум 1-2 работни дена по примиле исплата. 9.Време на испорака
3-5 работни дена за Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
5-10 работни дена за Русија & Бразил 10.OEM Прифатени 11.Рок на плаќање Paypal / TT / ВУ / Пари грам / Зачувам 12.Снабдување со капацитет 28000pcs месечно 13.Судењето наредби 1pcs прифатени, да се провери квалитетот на corstume 14.Најголемиот дел наредби Прилагодено дизајни / материјали / големини / бои се прифатени, 30pcs MOQ по големина. ОЕМ и ODM наредби се добредојдени. Ние го заштитите вашиот дизајн, брендот & марка внимателно. Ние ви дадат конкурентна цена, добар квалитет и навремена испорака.
Детали фотографии
Забелешка : Поради разликите во светлина и го набљудува , боја на слики може да бидат различни.
Контакт
Пратката Методи Изразат Испорака компанија Време (во работни денови) Област DHL 3-7 Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка Fedex 3-7 Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка ПРОЗОРЦИ 3-7 Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка ЕМС 5-10 Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка 10-15 Русија, Бразил ТНТ 3-7 Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка ARAMEX 3-7 Блискиот Исток, Австралија, КИНА ПОСТ 15-25 Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка answer : ___________________________ Note : за Време на посебни празници, како што се Кинески Фестивал Одмор, Национален Празник, пратката е потребно повеќе време.
Нашата Предност 1. Професионална производителот и веледрогерија во Линија на плажа носат,секси плажа носат,xxl шест секси плажа носат 2014 Бански со Пет година Извоз на Експеримент. 2. Голем попуст од спедитор (Долго Договор). 3. Fast & Евтини Испорака 4. Добра Репутација на пазарот. 5. 1pcs MOQ прифатени , дека ќе може да се провери квалитетот на објектот. 6. OEM Прифатени : Ние може да произведе било која вашиот дизајн. 7. Потрошувачка КК систем и Високо-квалитетни кадри се направи тоа е можно да се нудат сигурен во квалитетот на производот. 8. Вредни & Внимателен услуга ви дава право да Прават Бизнис Лесно. Ние се третираат клиенти, како и на нашите пријатели. 9. Нашите Продажни Верувам дека Вашето Задоволство е Наша најголема Награда .
Компанијата Шоу
Quanzhou kophia конкурентни на светскиот пазар бара комбинација на квалитетот, технологија, цена, маркетинг такт, и по-продажба на услуги. Купување има директно влијание врз факторите кои влијаат на компанијата конкурентност на пазарот на трудот.
"Светска Класа" е нашата тема. Ние се стремиме да им помогне на нашите клиенти да "застане" на конкуренцијата во било кој дел на светот, против секој играч на пазарот на трудот.Quanzhou kophia игра клучна улога во одржување на нашите клиенти и нивните производи глобално конкурентни преку употреба на свет-класа добавувачи и врвни продажба и дистрибуција
Клиенти

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Декорација:
Копче
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секси
Бренд Име:
AILINGE
Материјал:
Полиестер,Најлон,Spandex
Материјал Состав:
Spandex 82% Најлон 18%
Број На Модел На:
M1341
боја:
Како што е прикажано
Возраст:
Возрасни
Снабдување Тип:
Во Акционерско Предмети
Функција:
Секси , Модерни
Пол:
Жените
Попуст:
OK
is_customized:
Yes
Превозот Цена:
слободни
Occassion:
Партија
MOQ:
1 Парче

Избор на клиент