Износот на медицински огледало огледало ENT испитување на медицински endoscope otoscope медицински помагала
Новак - 29 %

Износот на медицински огледало огледало ENT испитување на медицински endoscope otoscope медицински помагала

Достапно за нарачка
DEN 627.84
DEN 446.00
Достапност:


Функција
1 Квалитет, во согласност со медицински стандарди
2 Топката тип rotatable интерфејс, лесно може да се прилагоди по фиксна стега
3 Еластична лента, слободно ќе може да се прилагоди на стегање на носителите
Огледало со дијаметар : за 8cm
Должина на завој : за 70cm

За производот

Тип На Објект:
Уво Заштита
Материјал:
Нерѓосувачки Челик + Пластика
Бренд Име:
JTKENS
Број На Модел На:
SU-EJ
Големина:
DC 8cm

Избор на клиент