10pcs Криејтив Канцелариски Цртан филм Ballpoint Пенкала Симпатична Малку Жолта Пилешко Кадифен Топката Пенкала 0.5 mm Подароци За Децата
Новак - 20 %

10pcs Криејтив Канцелариски Цртан филм Ballpoint Пенкала Симпатична Малку Жолта Пилешко Кадифен Топката Пенкала 0.5 mm Подароци

Достапно за нарачка
DEN 327.36
DEN 262.00
Достапност:


За производот

Мастило Боја:
Сина
боја:
случаен
Тип:
Ballpoint Пен
Новина:
No
Пишување Точка:
0.5 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Број На Модел На:
71030

Избор на клиент