Чаша носителот вметнете автомобил климатизација штекер автомобил пијат носителот Пластични авто чаша носителот Автомобил Додатоци Првенство држач за автомобил
Новак - 10 %

Чаша носителот вметнете автомобил климатизација штекер автомобил пијат носителот Пластични авто чаша носителот Автомобил Додатоци

Достапно за нарачка
DEN 239.52
DEN 216.00
Достапност:


Опис :
1. Мултифункционален пијат носителот
2. тежина : 0.15 kg
3. Големина : 82*100*62mm
4. Главен материјал : ABS
5. Бои : Црна ,Сребрена ,Црвена , Сина
Функција :
1 : Вие не може да се стави на автомобил табла да се одржи на вода чаша или пијалоци и пијалоци нема да се истури од шише додека возите
2 : Обично фиксиран на потпирачи . Може да се стави пијалаци, грицки и други работи во тоа
3 : Можете да висат на пластични кеси на својата двете страни да се одржи ѓубре .
4 : не ќе падне, ако ставите мал објектите во него како што се мобилен телефон, на пари, пенкала , итн
Пакетот вклучува :
1 buc автомобил пијат носителот
Како да инсталација :
1 : Преку своите врати на пијалок за носител со двајца поврзување прачки ,и внесете ги во надворешниот дупка на воздух-состојба, а потоа да ги поправат на надворешниот дупка . Постои база поддршка под дното кој може да го издржи штекер , а со тоа се формира триаголен застане за да го поддржи пијат држачот.
2 : Тоа е погоден за ставање на сите видови на безалкохолни пијалоци и конзервирани пијалоци.
Можеби како овој

За производот

Боја Име:
црна, црвена, сина, сребрена
Тип На Објект:
Пијалоци Носители
Објектот Должина:
8.2cm
Специјални Функции:
чаша носителот
Име На Модел:
C-091
Бренд Име:
GLCC
Објектот Висина:
10cm
Материјал Тип:
ABS , ПОМ
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
6.2cm
Објектот Тежина:
0.15kg
Објектот Дијаметар:
6.2cm
4 боја:
Црна , Сребрена , Црвена , Сина
користат за:
Автомобил климатизација штекер

Избор на клиент