КЕВИН Моден Бренд Кристал Жените Часовници Едноставен Дизајн Зголеми Златен Dial Сребро Челик Мрежа Бенд рачни часовници Кварц Mens Подароци

КЕВИН Моден Бренд Кристал Жените Часовници Едноставен Дизајн Зголеми Златен Dial Сребро Челик Мрежа Бенд рачни часовници Кварц

Достапно за нарачка
DEN 239.52
Достапност:


Карактеристики на производот(appox) :
Види Движење : Кварц
Dial Дијаметар : За 3.8 cm
Случај Дијаметар : За 4.0 cm
Случај Дебелина : За 0.9 cm
Случај Материјал : Алуминиумски
Бендот Материјал : Алуминиумски
Бендот Ширина : За 2.0 cm
Вкупна Должина : Околу 21 см
Ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење! Ви благодариме за вашето разбирање!
Пакет Содржина :
1 * Види

За производот

Случај Обликот:
Круг
Број На Модел На:
Q4116
Стил:
Fashion & Неврзан
Бренд Име:
Paidu
Бендот Должина:
21cm
Затворач Тип:
Тока
Бендот Материјал Тип:
Легура
Случај Материјал:
Легура
Бендот Ширина:
20mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Дијаметар:
38mm
Случај Дебелина:
9mm

Избор на клиент