3PCS Бебе Девојка Облека Поставува Деца Перформанси Костим Дете Принцеза Туту Здолниште Поставите Сирена Ариел Cosplay Цртан филм Девојки Облека
Новак - 40 %

3PCS Бебе Девојка Облека Поставува Деца Перформанси Костим Дете Принцеза Туту Здолниште Поставите Сирена Ариел Cosplay Цртан

Достапно за нарачка
DEN 1276.80
DEN 766.00
Достапност:


3 PCS Бебе Девојка Облека Поставува Деца Перформанси Костим Дете Принцеза Туту Здолниште Поставите Сирена Ариел Cosplay Цртан филм Девојки Облека
3 PCS /Set : Цвет Блузи +T utu Здолниште+Цвет Headband
Име : P arty Костим за Деца,Роденден Поставен Девојка
Материјал : Полиестер,Spandex, Најлон, Mesh,Tulle
Карактеристики : Tulle Здолниште, Еластичен Појас и Блузи
Големина : Одговара За Возраста 1months - 8years стари
Тип на производ : Туту Бебе Роденден Наместен, 3 еез Бебе Девојка се Поставува
Повод : Партија, Свадба,Фестивал, Birthday (Роденден), Церемонија,Ноќта На Вештерките, Божиќ,
Перформанси, Фотографија,Танц,Одмор
Ако било друга боја е потребно, ве молиме контактирајте со нас за посебна цел. овде за да ги пребарувате сите бои

За производот

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Моден
Затворање Тип:
Pullover
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер,Најлон,Spandex
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
принцезата туту
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
девојки облека
Шаблон Тип:
Флорални
Outerwear Тип:
Вест
Возрасна Група:
0-8years Деца,Деца,Бебе,Девојка,Деца
Ткаенина Тип:
tulle
квалитет:
Висок квалитет
Име:
Туту Сет,Деца Девојка Облека Сетови,Бебе Деца Девојки Облека Поставува
боја:
Зелено И Розова, Виолетова
Стил:
Принцеза,Новина,Симпатична,Убава,Лолита Стил
Сезоната:
Пролет,Лето,Есен,Зима,Сите сезони
Декорација:
Панделки,Кристално
Повод:
Партија,Свадба,Фестивал,Роденден,Фото проп,Церемонија,Матурска,Перформанси
Може да се прилагоди:
Yes(да Може да се направи во различни Бои/Големина)

Избор на клиент