4 Бои 6.3 Заеднички Двојно carabiner џебови Торба За Oukitel K10000 Модел Кука Јамка Појас Торбичка Holster Торба За Oukitel U10

4 Бои 6.3 Заеднички Двојно carabiner џебови Торба За Oukitel K10000 Модел Кука Јамка Појас Торбичка Holster Торба За Oukitel

Достапно за нарачка
DEN 479.52
Достапност:


Компатибилен : За Oukitel K10000/ЗА Oukitel U10 5.5"
За i Phone i Phone 6 6 Плус За Xiaomin М3 М4 M2 S M1 S Hongmi redrice Redmi За Samsung Галакси Гранд Дуа i9082 i9080 Нео Плус I9060i I9060 За Samsung Галакси S3 S4 S5 S6 За HTC Желба Око М8 М9 Желба 816 Желба 620 За Галакси Забелешка 4 Забелешка 3 Забелешка 2 Работ На Zopo ZP998 ZP990 ZP980 ZP1000 C2 C3 За THL TL5000 4400 T11 T11 W W200 W200 S T100 T100 S T5 S За DOOGEE DG550 DG350 За One Plus еден HTC М8 За IOCEAN X8 X7 X7 S Г-7 За HUMMER H5 За CUBOT X6 ЕДЕН S208 P9 S222 За GOOPHONE S5 ЕДЕН ЗА KINGZONE К1 За JIAYU G6 Ф1 S1 S2 S3 S4 За OPPO НАЈДИ 5 7 R819 R1 За HUMMER H5 За G2 LG G2mini G3 G3 мини L70 L90 За OPPO НАЈДИ 5 7 R819 R1 За G2 LG G2mini G3 G3 мини За ASUS ZENFONE 5 за i New V3
Може да се однесува на следната табела, изберете најсоодветниот начинот на достава. Руските купувачи ве молиме имајте во предвид! Кога нарачување на стоки, ве молиме пополнете го името на примачот име и презиме, детални адреса, поштенски код и да го провери телефонски број, ви благодариме.
Производ детали
100% нов бренд случај
100% посебно за вашиот телефон, на случај имаат посебни дупки за камера и звучник
нов стил на дизајн, магично копче и картичка
Висок квалитет на СТП кожа за подобро да ја заштитите вашиот мобилен телефон, отпорно на гребење Повратни информации : Feedback е многу важна за нас. Ние го цениме што ни остави добар рејтинг позитивни повратни информации по добивањето на задоволство на сајтот. Ако имате било каков проблем / прашање / предлог, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации и ниска НСД, Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив. Гаранција : Ние не поправка или замена на производот со истечен рок на гаранција. Се врати превозот се платени од страна на купувачот.

За производот

Материјал:
PU
Тип:
Случај
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
Големина:
180*110
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
За Oukitel K10000/ЗА Oukitel U10 5.5

Избор на клиент