10M x 20mm Транспарентен Силикони Двојно Двострано Лепило Висока Јачина Нема Траги Лепило Налепница за Кола или Дома Додатоци
Новак - 10 %

10M x 20mm Транспарентен Силикони Двојно Двострано Лепило Висока Јачина Нема Траги Лепило Налепница за Кола или Дома Додатоци

Достапно за нарачка
DEN 287.52
DEN 259.00
Достапност:


9258368942231064 ТОПЛА ПРОДАДЕ US $ 0.91 /парче US $ 1.8 /парче US $ 1.98 /парче US $ 0.98 /парче US $ 2.51 /парче US $ 1.5 /парче US $ 6.31 /пар US $ 13.93 /парче Карактеристики : - Сосема Нов и Висок квалитет. Дизајнирани за прилогот на широк спектар на автомобилската екстериер и ентериер, вклучувајќи тело страна украси, claddings, рок панел трим, воланот ракети, браник намали и повеќето други автомобилската уреденост. - Силна лепливоста да автомобилската супстрати. - Времето и автомобил се мијат отпорни. - Confortable. Може да се користи на текстура површини, како што се насликани цемент или тула. - Висока јачина на основни одржува тенок, во согласност обврзници линија. - Лесно лагер ослободување. - Совршен за употреба на LED лента за монтажа на внатрешна или надворешна (вклучени се и бања). - Материјал : Силикон - Должина : околу 2.7 m-3m. - Ширина : прибл 20mm. Пакет се Вклучени : 10m х 6mm 10m х 8мм 10m х 10мм; 10m x 20mm Двојно Двострано Налепница

За производот

Големина:
10mm x 10M, 8mm x 10m, 6mm x 10M, 20mm x 10M
Бренд Име:
YIJINSHENG
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Промена На Бојата
Модел:
Други
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
3MJ
Објектот Должина:
10m
Објектот Ширина:
2cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Дијаметар:
12cm
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
категорија:
Налепници
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
Силикони

Избор на клиент