27CM Раѓа Бебе Кукла Lifelike Девојки Винил Бебе Играчки Слатки Газирани Раѓа Bebe Деца Колекција на Кукли Деца Роденден Подароци
Новак - 5 %

27CM Раѓа Бебе Кукла Lifelike Девојки Винил Бебе Играчки Слатки Газирани Раѓа Bebe Деца Колекција на Кукли Деца Роденден Подароци

Достапно за нарачка
DEN 1343.52
DEN 1276.00
Достапност:

27 CM Раѓа Бебе Кукла Lifelike Девојки Винил Бебе Играчки Слатки Газирани Раѓа Bebe Деца Колекција на Кукли Деца Роденден Подароци
Димензии : Околу 25~28cm Целосна Винил Кукли.Answer : ___________________________ Note : Рамни мерење ќе биде 1~3cm грешка!!!
Материјал : малку Тешко Винил,Не се Многу Мека.
Пол : пинк е девојка, син е момчето.
Очи : Colse очи, не Може да се отвори или трепка
Структура : Кукла екстремитети може да бидат активни ,тоа може да седи или лежи;не може да издржи ,може да не зборувам.
Примена : деца роденденски подарок,децата играат играчки,Божиќ подарок за вашите бебиња или вашиот љубовници, а исто така и собирање на колекција од љубовници.
Пакет : Кукла со облека, капа и раѓање сертификација

За производот

Бренд Име:
NPK
Материјал:
Винил
Тип:
Моден Кукла,Етничка Кукли,Бебе Кукли
Возраст Опсег:
13-24 Месеци
Тема:
Филм & TV
Број На Модел На:
A-818
Форма:
1/4
Карактеристики:
Цртан филм,DIY Играчка,Образовни,Модел,Мека
Пол:
Унисекс
Батеријата:
no
Димензии:
27CM
Предупредување:
no
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Mfg Серија Број:
Начин на живот
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Тип На Објект:
Кукли

Избор на клиент