Популарната Прилично Гроздобер Шупливи CZ камен Тенки Долга Права Бар Обетки Бисер Капка Обетки Девојка Жените Партија Накит
Новак - 34 %

Популарната Прилично Гроздобер Шупливи CZ камен Тенки Долга Права Бар Обетки Бисер Капка Обетки Девојка Жените Партија Накит

Достапно за нарачка
DEN 779.04
DEN 514.00
Достапност:


Накитот е пломба висок квалитет и вистински Австрија кристал (strass и компоненти полу-кристал) да се направи секој објект повеќе брилијантен и вредни!
(Еден Инч е еднаква на 25 mm/2.5 Сантиметар)
Должината на обетки : 4.5 cm
Обетки игла е S925 sliver
14k бело злато обложено со пенливи кубни циркони, симулирани бисери
Високо полиран алуминиум
Никел слободни & противалергиски

За производот

Метална боја:
бело злато позлатен
Главниот Камен Боја:
Јасно
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
kavnar
Стил:
Тренди
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Број На Модел На:
R029003376
Обликотшема:
Скок

Избор на клиент