Чиста Ароматерапијата Citronella Етерично Масло Отстранување на Акни Blackhead Се Ослободи од Комарци Благотворно Расположение Lemongrass Масло 10ml
Новак - 45 %

Чиста Ароматерапијата Citronella Етерично Масло Отстранување на Акни Blackhead Се Ослободи од Комарци Благотворно Расположение

Достапно за нарачка
DEN 429.12
DEN 236.00
Достапност:


Пријатна и мирна билни мирис за да им помогне на слабите тело негуваат назад до здравство или пациенти, и да се обезбеди безбедност психолошки удобност, како што се малиот животната средина предизвикани од комарци повеќе ноќното спиење нестабилност, ноќ да плаче, се препорачува да се Мао богата прекрасен парфем, за да помогне во такви случаи.
2 состојки на крем и лосион : вештачки крем и лосион за да додадете состојки, кои се користат во предели, citronella масло може да ги споделите со луѓе безбедно да се носат, затоа што тој е способен за repelling на комарците кои го носат маларија.Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску. Инаку ние би можеле да го промените други превозот метод на бродот на наредби. Во Африка, постои сериозна појава на маларија, citronella масло е широко се користи за извршување на болеста омраза комарци.
Тоа може да се направи поттик и deodorization, уморни и испотени нозе свежи и енергични. Тоа ќе биде испратена назад до карта ќе се плаќа. Ако откажана редот, Ali Express ќе се врати на плаќање во рок од 7 to12 дена.

За производот

НЕТО-WT.:
10ml
Тип На Објект:
Етерично Масло
Број На Модел На:
Чиста Citronella Етерично Масло
Етерично Масло Тип:
Чисто Етерично Масло
Состојка:
citronella етерично масло
Земја/Регион на Производство:
Кина
Се грижи за:
лицето грижа, нега на кожата, нега на тело
Употреба:
спа, масажа, ароматерапијата
Се применува на кожата:
сите кожата
Нето тежина:
10ml
Ефикасноста:
Чисти Порите , blackhead , да Заличи, освежување

Избор на клиент