12/еез 90 * 90mm BGA Меморија матрицата BGA Reballing Матрицата НПД DDR2 DDR2-2 DDR2-3 DDR3-2 DDR3-3 DDR3-4 DDR5

12/еез 90 * 90mm BGA Меморија матрицата BGA Reballing Матрицата НПД DDR2 DDR2-2 DDR2-3 DDR3-2 DDR3-3 DDR3-4 DDR5

Достапно за нарачка
DEN 479.52
Достапност:


Пакување листа : DDR1 DDR2 DDR2-2 DDR2-3 DDR3 DDR5 DDR2-4 DDR3-2 DDR3-3 DDR3-4 DDR3-5 DDR3-6

За производот

Тип:
Рака Алатки
Примена:
Компјутерска Алатка За Полнење
DIY Материјали:
Електрични
Број на Парчиња:
12 pc
Бренд Име:
WLXY
Тип:
BGA Матрицата

Избор на клиент