15-30pattern Мешани 100pcs Антички бакар Избрани Врежан Шарм Приврзоци Монистра Метални Легури Pandent Боја на злато Diy Мушка H3001
Новак - 42 %

15-30pattern Мешани 100pcs Антички бакар Избрани Врежан Шарм Приврзоци Монистра Метални Легури Pandent Боја на злато Diy Мушка

Достапно за нарачка
DEN 431.52
DEN 250.00
Достапност:

Само треба на слики и примероци.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.
ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ
Директни клик !!! !!! Вашето задоволство е мојата најголема моќ!
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.
копното.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи". ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
dianxiaobao_1
dianxiaobao_2 Боја : Антички бакар (на сликата е како следниве) Големина(cm) мешани со Материјали Легура (Никел слободни) OME
Да,ние може да се направи ѓердан,белегзија,и други накит како вашиот примероци или слики.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Нашите Работно Време : 8 : 30 наутро во 8 : 30 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време) 12 : 30 до 12 : 30 ЧАСОТ ( GTM време)
Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да.
15-30pattern Мешани 100pcs Антички бакар Избрани Врежан Шарм Приврзоци Монистра Метални Легури Pandent Боја на злато Diy Мушка H3001
ПАКЕТИ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме.

За производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
СЛАТКА БЕЛ
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
H3001
Шарм Тип:
Мешавина
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
боја:
Антички бакар
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
is_customized:
Yes

Избор на клиент