Нови Доаѓањето на Пролет и Есен стил Панталони Жените Фармерки Лабава печатење Плус Големина широк нога женски панталони
Новак - 10 %

Нови Доаѓањето на Пролет и Есен стил Панталони Жените Фармерки Лабава печатење Плус Големина широк нога женски панталони

Достапно за нарачка
DEN 1152.00
DEN 1037.00
Достапност:


Answer : ___________________________ Note : Оваа облека големина информации за повикување, ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење.
Драг пријател, Ако не сте сигурни за големината, ве молиме оставете ги вашите големина информации кога ќе го поставите цел, така што ние можеме да ви помогне да
го изберат правото големина. Ви благодариме.
Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 см
Големина
должина(cm)
Половината(cm)
Колковите(cm)
26
95
65.5
95.5
27
96
67
98
28
97
70.5
100.5
29
98
75
103
30
99
77.5
105.5
31
100
80
108
1, Ние ќе го испратам до вас, како е можно поскоро откако ќе ја купите
2, Генерален 5-30 дена пристигнат, Различни испорака, Различни брзина
1, Откако ќе прими пакет, не брзаат да се регистрирате Прво на сите, без разлика дали пратката е оштетена, а потоа агенцијата за инспекција на производите во добра состојба
2,ве Молиме сигурни дека стоката е она што ќе го купи, ако не, ве молиме контактирајте со нас прв пат
Боја можеби има мала разлика бидејќи осветлување и екранот.

За производот

Големина:
26, 27, 28, 29, 30, 31
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Жените
Број На Модел На:
АЛ GEEP MILEY 3060
Затворање Тип:
Патент Летаат
Фармерки Стил:
широк нога панталони
Ткаенина Тип:
Омекнувач
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Лабава
Стил:
кинески стил
Декорација:
Шема,Џебови
Материјал:
Spandex,Памук
Половината Тип:
Висок
Измијте:
светлина

Избор на клиент