Случај За Sony Xperia XA1 Случај Хибрид Потпирачот Заслепуваат Солиден Гумени Оклопи Тешко PC+TPU 2 во 1 Стојат Функција Shockproof Случај
Новак - 20 %

Случај За Sony Xperia XA1 Случај Хибрид Потпирачот Заслепуваат Солиден Гумени Оклопи Тешко PC+TPU 2 во 1 Стојат Функција Shockproof

Достапно за нарачка
DEN 330.24
DEN 264.00
Достапност:

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Случај За Sony Xperia XA1 Случај Хибрид Потпирачот Заслепуваат Солиден Гумени Оклопи Тешко PC+TPU 2 во 1 Стојат Функција Shockproof Случај

За производот

Материјал:
За Sony Xperia XA1
Карактеристики:
за xpreia Ис casa casa Experia xpreia преносни balr Experia песна
Функција:
Потпирачот,Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Тешки Заштита
Големина:
for xpreia Sony funda aksesuar xpreia Soni Cell CellPhone xpreia Xpera
Тип:
Половина завиткани Случај
Мало Пакет:
No
Бренд Име:
mksup
дизајн:
Апстракт
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
Картичка Слотови:
за Soni Experia школка мобилната xperia Xperi estojo Торба Xpera xpreia
Место на Потекло:
за xpreia Sony Додаток Торба xpeia Soni estuche celular Xperi Xpera
Обликот:
за Ис xperia fundas kryty песна Xpera Видиме Додаток xpreia E
Тип На Производ:
за Sony Xperi Додаток Mobile Sony xpeia casa Залив Soni Ис
Најчестиот Вид:
за xpreia Sony телефон kryty xperia xpeia funda Видиме Xperi син
Тип:
Случај; Број на Моделот

Избор на клиент