Симпатична Цртан филм Убава Мачка Дрво Девојка Паричникот Рака Кожа Флип Fundas Случај За Huawei Искачи P8 P8 Лајт P9 P9 Лајт / Чест 5X Маска
Новак - 11 %

Симпатична Цртан филм Убава Мачка Дрво Девојка Паричникот Рака Кожа Флип Fundas Случај За Huawei Искачи P8 P8 Лајт P9 P9 Лајт

Достапно за нарачка
DEN 234.24
DEN 208.00
Достапност:


Луксузна Симпатична Цртан филм Убава Мачка Дрво Девојка Паричникот Рака Кожа Флип Fundas Случај За Huawei Искачи P8 / P8 Лајт / P9 / P9 Лајт / Чест 5 X Маска
Карактеристики : - 100% Сосема Нов и Висок квалитет Симпатична Цртан филм Паричникот Флип Случај Задниот Поклопец. - Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани случај - се Обезбедува заштита од гребење, испакнатините, нечистотија, маст, и отпечатоци од прсти. - Лесен за употреба, мала тежина, Домот изградба и крои - Совршено одговара на вашиот мобилен телефон, флип стил, лесно да се отстрани и да го инсталирате. - Мешани цел купи 2 парчиња или Повеќе можете да добиете попуст од 5%. - Ако сакате следење на број за да го провери редоследот на web, треба да додадете со 1,5 ДОЛАРИ , ве молиме оставете порака , јас ќе го промени цена за вас и shiped тоа со следење на број .

За производот

Материјал:
За Huawei P9, За Huawei P9 Лајт, За Huawei P8, За Huawei P8 Лајт, За Huawei Чест 5X
Пакет:
Случај & Рака
Компатибилен Бренд:
Huawei
Тип:
Паричникот Случај
Бренд Име:
Wekays
Големина:
Different Model Different Size
Функција:
Потпирачот
Мало Пакет:
No
Одговара Модел На Телефон:
За Huawei Искачи P8 / P8 Лајт / P9 / P9 Лајт / Чест 5X
Материјал:
кожа стп
Стил:
Моден Најновите Симпатична Цртан Филм Убава Мачка Девојка Обрасци
категорија:
Мобилен Телефон Додатоци
Тип:
Задниот Поклопец Назад На Кожата Случај Покривајте Телефонот Торба Fundas Copue Capa
feature1:
За Мажи Жени Девојка Момче Кожен Паричник Флип Случај Маска
feature2:
Fundas Coque Capa За Huawei Искачи P8 Лајт / P9 / P9 Лајт / Чест 5X
Feature3:
За Huawei P8 Лајт / P9 / P9 Лајт / Чест 5X Кожен Паричник Флип Случај
Feature4:
За Huawei P8 Лајт / P9 / P9 Лајт / Чест 5X паметен Телефон Додатоци
feature5:
Симпатична Цртан филм Покрие Случај За Huawei P8 Лајт / P9 / P9 Лајт / Чест 5X

Избор на клиент