WolfRule За Случај Sony Xperia Z2 Покрие Флип СТП Кожа +TPU Случај За Sony Xperia Z2 Случај За Sony Z2 L50 L50w D6503 D6502 Торба
Новак - 12 %

WolfRule За Случај Sony Xperia Z2 Покрие Флип СТП Кожа +TPU Случај За Sony Xperia Z2 Случај За Sony Z2 L50 L50w D6503 D6502 Торба

Достапно за нарачка
DEN 201.12
DEN 177.00
Достапност:


Продажба На Точки>>
[ Број На Модел ] : За Sony Xperia Z2 L50 L50w D6503 D6502 D6543
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика !
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број , Ако треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка,ве Молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
.
торба

За производот

Бренд Име:
Wolfrule
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
Големина:
For Sony Xperia Z2 Phone Case L50 L50w D6503 D6502 D6543
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Потпирачот,Со Картичка Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Бизнис,Ткаеше,Симпатична,Егзотични
Компатибилен:
маска за
Материјал:
СТП Кожа + Мека TPU
Стил:
Луксузна Ретро Домот Мода Телефон Случај
функција 1:
Целосна заштита ,Нечистотија-отпорен на
Карактеристика 2:
Четири Лист Детелина Шема,Шарени
функција 3:
100% Сосема нов паричник случај со картичка
боја:
Црна.Сина.Браун.Сива.Виолетова.Пинк
Тип:
Ќелија / Мобилен Телефон Школка & Носителот & Торба
Бесплатен превозот :
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка

Избор на клиент