година Бренд на Часовници Кварц Жените Часовници Целосна Челик Плоштадот Хривнија Секојдневен Мода Обичните Часовници Дами reloj mujer montre femme
Новак - 10 %

година Бренд на Часовници Кварц Жените Часовници Целосна Челик Плоштадот Хривнија Секојдневен Мода Обичните Часовници Дами

Достапно за нарачка
DEN 336.00
DEN 302.00
Достапност:


За производот

Бендот Должина:
17cm
Случај Дебелина:
8мм
Бренд Име:
XIRHUA
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Материјал:
Легура
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Затворач Тип:
Никој
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Број На Модел На:
328
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Обликот:
Плоштад
Бендот Ширина:
14mm
Dial Дијаметар:
30мм
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Жените

Избор на клиент