Flexsteel Рамна и Укажа Ладно Длето 14x160mm Вртливи Електрични Чекан Вежба Малку за Машини за Бетонски Ѕид Рок
Новак - 30 %

Flexsteel Рамна и Укажа Ладно Длето 14x160mm Вртливи Електрични Чекан Вежба Малку за Машини за Бетонски Ѕид Рок

Достапно за нарачка
DEN 376.32
DEN 264.00
Достапност:


Клиентите Кои Bougt Овој Предмет Исто Така Се Купи :
Flexsteel 2 Парчиња Рамна и Укажа Ладно Длето Поставите 14x160mm Вртливи Електрични Чекан Вежба Малку за Машини за Бетонски Ѕид Рок
Опис : Намалување на завртки, прачки, и навртки, чисти надвор отпад и згура, и форми леано железо, челик, месинг, бронза, бакар и алуминиум Фалсификувани и изработени од премиум, висок јаглероден челик Големина : 14x160mm Пакување : индивидуални пластична цевка како на слика Пакување вклучуваат : 1pc Рамен совет длето; 1pc Посочи совет длето.
Флексибилна Алатка, Флексибилни Живот
Flexsteel tools нуди различни рака и моќ алатки и стручни надворешна трговија сервис како извори на сите наши деловни партнери и потенцијалните странски клиенти во светот. Наша цел е да понудат добар квалитет на производи со многу повеќе конкурентна цена и најдобра услуга како професионална агенција. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат клиенти барања и извори на најсоодветен производи за нив .
Нашата Компанија Се Покаже

За производот

Сечилото Материјал:
Висок Јаглероден Челик
DIY Материјали:
Дрво
Употреба:
Дрво
Бренд Име:
flexsteel
is_customized:
Yes
Тип:
Ладно Длето
Број На Модел На:
L104-1L104-2
Пакување:
пластична цевка

Избор на клиент