создаден 40mm X 400mm удар СКМ Тип CDM2B Нерѓосувачки Челик мини тип Пневматски Воздух Цилиндар

создаден 40mm X 400mm удар СКМ Тип CDM2B Нерѓосувачки Челик мини тип Пневматски Воздух Цилиндар

Достапно за нарачка
DEN 7535.52
Достапност:


СКМ Тип CDM2 B Нерѓосувачки Челик мини тип Пневматски Воздух Цилиндар

За производот

Број На Модел На:
CDM2B 40X 400
Тип:
Цилиндар
Тип:
CM2 серија мини цилиндар
Создаден Големина:
40mm
мозочен удар големина :
400mm

Избор на клиент