Врвен Квалитет! Искра Палење Серпентина за 45CC Универзална Бензин/Бензин 2 Удар Мали Пила/Дрво Spliter

Врвен Квалитет! Искра Палење Серпентина за 45CC Универзална Бензин/Бензин 2 Удар Мали Пила/Дрво Spliter

Достапно за нарачка
DEN 1416.00
Достапност:


Врвен Квалитет! Искра Палење Серпентина за 45 CC Универзална Бензин/Бензин 2 Удар Мали Пила/Дрво Spliter
Погоден за : 45 CC Универзална 2 Удар Бензин Пила
Пила Слика за Референци;
WSEPO е набавка на сите видови на резервни делови за 38 CC бензин chinsaw вклучувајќи филтер за воздух, спојки, затегнувачки, вратило, crankcase, поврзување прачка, клипот и прстени, цилиндар блок, flywheel, палење калем, одвратна стартер assy итн.

За производот

DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
WSE-450
is_customized:
Yes
Погоден модел:
45CC

Избор на клиент