S925 чиста сребрен ѓердан женски краток дизајн кристал Shambhala топката синџир домот краток анти-алергиски
Новак - 25 %

S925 чиста сребрен ѓердан женски краток дизајн кристал Shambhala топката синџир домот краток анти-алергиски

Достапно за нарачка
DEN 360.00
DEN 270.00
Достапност:


За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
00
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Бренд Име:
V-најдобри
Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
Фигаро Синџир
Должина:
45cm
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
3122

Избор на клиент