JINSERTA 360 степени Ротирачки Ранец Клип Менгеме Планината за Xiaomi yi 2 4K Gopro Hero4/3+/3/2/1 SJCAM Акција Камера Додатоци
Новак - 15 %

JINSERTA 360 степени Ротирачки Ранец Клип Менгеме Планината за Xiaomi yi 2 4K Gopro Hero4/3+/3/2/1 SJCAM Акција Камера Додатоци

Достапно за нарачка
DEN 134.40
DEN 114.00
Достапност:


360 степени Ротирачки Ранец Клип Менгеме Планината за Xiaomi yi 2 4 K за Gopro Hero4/3+/3/2/1 SJCAM Акција Камера Додатоци
Карактеристики :
Специјални ранец клип менгеме планината за Gopro, Xiaoyi, sjcam.
- Може да бидат поправени во шапка, ранец ремен или појас на школка.
360° ротирачки
Пластика, ABS материјал
Пакетот вклучува :
1 x клип менгеме планината (Не се вклучуваат на камерата и завртка.)

За производот

Бренд Име:
JINSERTA
Материјал:
ABS
Тип:
Скелети & Рамки
Пакет:
Пакет 1
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro
Број На Модел На:
за Gopro SJCAM xiaoyi
Водоотпорен:
Yes
Тип:
Ранец Клип Менгеме Планината

Избор на клиент