Директна Продажба на Нови 2бр En-el3e El3e 2400mah Камера Батеријата Enel3e За Nikon D30 D50 D70 D90 D70s D300 Бесплатен Превозот

Директна Продажба на Нови 2бр En-el3e El3e 2400mah Камера Батеријата Enel3e За Nikon D30 D50 D70 D90 D70s D300 Бесплатен Превозот

Достапно за нарачка
DEN 1050.72
Достапност:


Објектот специфики :
Број на модел : EN-EL3e
Излезен Напон : 7.4 V
Капацитет од 2400m Ah
Хемија : Li-ion
Тип : Батеријата Пакет
Батерија : Да
Состојба : Нова
Карактеристики :
1.EN-EL3e дигитална камера Батеријата Овозможува подолго репродукција
2.Краток спој и преоптоварување заштита
3.100% компатибилен со Оригинална батерија
4.време на снимање Li-ion Батерија Без меморија ефект
Компатибилни Модели :
За Nikon D800 D7000 D800 E V1 MB-D11 MB-D12
Пакетот вклучува :
2* EN-EL3e батерии
1) да ја прифатиме Alipay,Moneybookers,West Union,TT.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по аукција затворени. 3) Продажбата на даноци,дополнителни ТРЕСКА давачки,ДДВ,Царински такси и Должност за увоз во вашата земја ќе биде на вас,ако ги има. 1) Точка ќе биде предаден во рок од 1-2 дена по исплата е расчисти. 2) Точка ќе се превезува по Воздушен mail (Хонг Конг,Кина,Сингапур или Швајцарската Пост,ние ја објавите објекти со логистика агент.). 3) Превозот времето е различно за различни земја, тоа е до времето и обичаи.Превозот време (РЕПУБЛИКА) : 18-27 работни дена во целина;12-21 работни денови : Азија земји;4-6 работни недели во : Русија,Мексико,Бразил,Јужна Америка ( построги Обичај Инспекција );3-5 работни недели : Португалија,чешка,Шпанија,Германија,Источна Европа ( построги Обичај Инспекција ) ве Молиме потврдете трансакцијата одеднаш откако ќе добиете пакет.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги,Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Нашата служба за корисници тим работи од понеделник до сабота од 9 часот до 6 часот, обратете се до нас преку e-mail систем.

За производот

Бренд Име:
Aopuly
Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
EN-EL3e
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата

Избор на клиент