SJCAM Мотоцикл Водоотпорен Случај за SJCAM SJ5000 Серија за SJCAM SJ4000 Серија Полнење Случај за SJ5000 WiFi SJ5000X Елита
Новак - 20 %

SJCAM Мотоцикл Водоотпорен Случај за SJCAM SJ5000 Серија за SJCAM SJ4000 Серија Полнење Случај за SJ5000 WiFi SJ5000X Елита

Достапно за нарачка
DEN 1079.52
DEN 864.00
Достапност:

Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Истакнува : Водоотпорен случај за SJ4000 серија (SJ4000/SJ4000 WIFI/SJ4000 Плус) Водоотпорен длабочина до 30m (кога се полни, не може да длабочина)
Спецификација : Тип : Водоотпорен случај Материјал : Пластични/гума Водоотпорен длабочина : 30m Компатибилен : SJ4000 / SJ4000 Wi Fi/ SJ4000 Плус Должина : 2m Тежина : 151g
Пакување : 1 × Случај 1 × Автомобил Полнач
Answer : ___________________________ Note : Ова не вклучува камерата.Другите методи на транспорт, како што се ЕМС,DHL,UPS-от,Fed EX, итн не се за бесплатен превозот.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите полначи за враќање и reshipping. Вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.Сите добра се проверени пред пратката, па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела.Кога производ(s) бара гаранција,ве молиме контактирајте со нас на прво место. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Антропогени причини како дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму. Тоа само ќе ве однесе 1 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт(име и презиме за руски),адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
SJCAM Бренд Мотоцикл Водоотпорен Случај за Оригинални SJCAM SJ5000 Серија за SJ4000 Серија Полнење Случај за SJ5000 Плус Wi Fi
Истакнува : Водоотпорен случај за SJ5000 серија (SJ5000/SJ5000 WIFI/SJ5000 Плус/SJ5000 X) Водоотпорен длабочина до 30m (кога се полни, не може да длабочина)
Спецификација : Тип : Водоотпорен случај Материјал : Пластични/гума Водоотпорен длабочина : 30m Компатибилен : SJ5000 / SJ5000 Wi Fi/ SJ5000 Плус/SJ5000 X Елита Должина : 2m Тежина : 151g
Пакување : 1 × Случај 1 × Автомобил Полнач
Answer : ___________________________ Note : Ова не вклучува камерата.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Ние ви препорачуваме да се плати од страна на онлајн,ако ви требаат повеќе информации,ве молиме контактирајте со нас.Купувачи ве молиме да се напомене и тоа е купувачот одговорност за плаќање на увозни давачки, доколку ги има.Ако исплатата не е достапна или не е валиден, вашата цел ќе бидат затворени од страна на системот.За било какви предмети, ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога ни ги испратите назад. Кога ќе имаат специфични барања за прогласи вредност за превозот, ве молиме ги споделите со нас со цел порака.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја.Ние може да ја испорача стоката со бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail,пристигнување време е многу, многу бавно,просечната пристигнување време е околу 25 дена,ќе мора да почека за 40-60 дена понекогаш во топла продажба сезона. Ви благодариме за разбирањето!.Плаќањето мора да се изврши во рок од 20 дена по поставување на цел,во спротивно нарачката ќе биде укинат од страна на системот.Без специјална индикација сите стоки имаат 13 месеци гаранција,време е да почне пребројување на гласовите од која си ја примил стоката.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.

За производот

Број На Модел На:
Мотоцикл Водоотпорен Случај
Бренд Име:
sjcam
Тип:
Водоотпорен Куќишта
Компатибилен Акција Камера Бренд:
sjcam
Материјал:
Други
Употреба:
за Sj4000
Use1:
За sj5000
Водоотпорен:
Yes
Type2:
SJCAM Мотоцикл Водоотпорен Случај

Избор на клиент