Животно Страшно Носат Кул Автомобил Налепници Авто Прозорец Опашка Налепница Decals Рефлексивни H3479
Новак - 10 %

Животно Страшно Носат Кул Автомобил Налепници Авто Прозорец Опашка Налепница Decals Рефлексивни H3479

Достапно за нарачка
DEN 264.00
DEN 238.00
Достапност:


Производи име : Страшно Мечка Мотоцикл Шлем Автомобил Налепница Decals
Големина : 3 големини за да изберете
Пакување : 1 BUC
За нас :
Сите налепници ние продаваме се направени од квалитетен материјал
Едноставен за инсталација и отстранување, без да му наштети.
Водоотпорен, Sunblock, Не-исчезнува, долготрајни, Рефлексивни за повеќето налепници.
Црна, чиста бела, Неонски Серија (Неонски жолта/зелена/розова итн) НЕ се рефлексивни.
Рефлективна бела не изгледа како sliver бела, станува чиста бела со светлина.

За производот

Големина:
150mm, 120mm, 100mm
Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Бренд Име:
DXYMOO
Модел:
Animal Моделот
Име На Модел:
Креативни автомобил налепница
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Налепница Сместување:
прозорецот
дизајн:
Животните
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0inch
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Должина:
10cm
Материјал Тип:
рефлексивни налепница

Избор на клиент