Симпатична Цртан Филм Прекрасна Девојка Паричникот Кожа Флип Funda Случај За Samsung Галакси S3 / S4 / S5 / S6 Работ Плус / S7 Edge / S7 Плус Маска
Новак - 11 %

Симпатична Цртан Филм Прекрасна Девојка Паричникот Кожа Флип Funda Случај За Samsung Галакси S3 / S4 / S5 / S6 Работ Плус / S7

Достапно за нарачка
DEN 234.24
DEN 208.00
Достапност:


Симпатична Цртан Филм Прекрасна Девојка Паричникот Кожа Флип Funda Случај За Samsung Галакси S3 / S4 / S5 / S6 Работ Плус / S7 Edge / S7 Плус Маска
Карактеристики : - 100% Сосема Нов и Висок квалитет Симпатична Цртан филм Паричникот Флип Случај Задниот Поклопец. - Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани случај - се Обезбедува заштита од гребење, испакнатините, нечистотија, маст, и отпечатоци од прсти. - Лесен за употреба, мала тежина, Домот изградба и крои - Совршено одговара на вашиот мобилен телефон, флип стил, лесно да се отстрани и да го инсталирате. - Мешани цел купи 2 парчиња или Повеќе можете да добиете попуст од 5%. - Ако сакате следење на број за да го провери редоследот на web, треба да додадете со 1,5 ДОЛАРИ , ве молиме оставете порака , јас ќе го промени цена за вас и shiped тоа со следење на број .

За производот

Материјал:
За Samsung S3, За Samsung S4, За Samsung S5, За Samsung S6, За Samsung S6 Работ, За S6 Работ Плус, За Samsung S7, За Samsung S7 Работ, За Samsung S7 Плус
Пакет:
Случај & Рака
Компатибилен Бренд:
Samsung
Тип:
Паричникот Случај
Бренд Име:
Wekays
Големина:
Different Model Different Size
Функција:
Потпирачот
Мало Пакет:
No
Компатибилен Модел На Samsung:
I9300 Галакси SIII,I9500 Galaxy S IV,Галакси S5,Галакси S6,Галакси S7
Одговара Модел На Телефон:
За Samsung Галакси S3 / S4 / S5 / S6 Работ Плус / S7 Edge / S7 Плус
Материјал:
кожа стп
Стил:
Моден Најновите Симпатична Цртан Филм Убава Мачка Девојка Обрасци
категорија:
Мобилен Телефон Додатоци
Тип:
Задниот Поклопец Назад На Кожата Случај Покривајте Телефонот Торба Fundas Copue Capa
feature1:
За Мажи Жени Девојка Момче Кожен Паричник Флип Случај Маска
feature2:
Fundas Coque Capa За Samsung S3 S4 S5 S6 Работ Плус S7 Работ S7 Плус
Feature3:
За Samsung S5 S6 Работ Плус S7 Работ S7 Плус Кожен Паричник Флип Случај
Feature4:
За Samsung S4 S5 S6 Работ Плус S7 Работ S7 Плус Паметен Телефон Додатоци
feature5:
Симпатична Цртан Филм Покрие Случај За Samsung S4 S5 S6 Работ Плус S7 Работ S7 Плус

Избор на клиент