Дрвени Montessori Образовни Играчка Рипка Загатка juguetes Montessori Материјали Предучилишна Дрвени Играчки за деца C546Z
Новак - 20 %

Дрвени Montessori Образовни Играчка Рипка Загатка juguetes Montessori Материјали Предучилишна Дрвени Играчки за деца C546Z

Достапно за нарачка
DEN 779.04
DEN 623.00
Достапност:


Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме!
Експрес Испорака
Внимание! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.
ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Забелешка
Burer ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress berified адреса
Услови За Продажба
Ако не сте задоволни со објектот, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба плати се врати превозот.

За производот

Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
играчки за деца
Возраст Опсег:
2-4 Години
Карактеристики:
Образовни
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
Стоматолошки куќа
Предупредување:
Не се проголта
montessori:
Montessori играчки
montessori материјали:
дрвени играчки montessori
Пад на превозот:
Yes
Трговија на големо:
Yes

Избор на клиент