ERMAKOVA 5.1 Метал Музичар Виолина Играч Скулптура Музички Инструмент Figurine Виолина Статуа Кафе Контра Home Office Оркестарот
Новак - 20 %

ERMAKOVA 5.1 Метал Музичар Виолина Играч Скулптура Музички Инструмент Figurine Виолина Статуа Кафе Контра Home Office Оркестарот

Достапно за нарачка
DEN 239.52
DEN 192.00
Достапност:

Тема : Метал Виолина играч скулптура Бруто маса : 0.1 кг/pc Големина : 13cm*5cm/5.1"*1.9" Карактеристики 1. Тоа е добра декорација за ТВ кабинет,desktop,дневна соба,канцеларија; 2. Тоа е добра декорација за тремот,партиција блок; 3. Железо мебел е љубовта на човекот како дар.
1. Пад на превозот и трговија на големо наредби се поддржани. Трговија на големо нарачки : ве молам, ве молиме контактирајте со нас за да се добие одобрението за промет на големо цена. Пад на превозот нарачки : ве молиме љубезно ја напушти забележува пад на испорака на нарачки во вашата нарачка,така и нашата colleauge може да се види дека и ќе не вклучуваат фактура и нашата продавница информации и сл. 2. Како можам да го направите ако предмети е скршен или неисправни или помалку, или не ми се допаѓа? Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да пишувате преглед или отворање на спорот. Ние би можеле да се вратат парите или со испраќање на нов објект за вас. 3. Дали има некој царина? Ние вообичаено се прогласи за секоја парцела со пониска вредност за да се избегне царина. Но, некои парцели се уште cann не избегнуваат да плаќаат данок во царинската' случајна проверка. Ве молиме да плати царина според локалните политики. Затоа,ќе е подобро да се информирате на декларираната вредност при поставувањето на цел.

За производот

Тема:
Музика
Материјал:
Метал
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Ermakova
Модел Тип:
Метал Занает, Метал занаети, Метални Скулптури
Декорација:
За Хотел, Дома, Студија Соба,Coffie Куќа,Канцеларија, Проп
Модел Категорија:
Виолина играч figurine
Материјал:
Железо
Модел:
BMT-05V

Избор на клиент