FURANDOWN 2017 Жените Зимско Крзно Pompon Шапка Мода Дама Топло Поврзана Комбинација Капа Gorros Bobble Ски Шапка

FURANDOWN 2017 Жените Зимско Крзно Pompon Шапка Мода Дама Топло Поврзана Комбинација Капа Gorros Bobble Ски Шапка

Достапно за нарачка
DEN 475.20
Достапност:

FURANDOWN 2017 Жените Зимско Крзно Pompon Шапка Мода Дама Топло Поврзана Комбинација Капа Gorros Bobble Ски Шапка
Напомена :
1.оваа капа крзно топката, тоа е 100% вистински raccoon крзно, големината е 15cm pompom
2.крзно топката е монтажни, добро за миење
3.ако сакате трговија на големо, добредојдени да побарате од нас за промет на големо цена.
и ние може да понуди најдобри изразуваат товар.
Како Да се Измери глава :
Повеќе слики :
Плаќање : Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако сè уште имаат проблем со плаќање,Добредојдени да не контактирате. Превозот : Ние Брод на Светот, освен APO/FPO. Предмети се испраќаат од Кина користење на Пост Воздухопловната , стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 45 работни дена или така. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае ДО 20 работни дена. Ако сакате да брод од страна на DHL,или ЕМС Fedex експрес, само да побарате од нас. Ние имаме соработка превозот партнер за неколку години. Ќе поставам најдобри изразуваат товар за вас. Гаранција и Гаранција : 1.Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 ден на добивате нив, за било која причина. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. 2.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. 3.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш. Повеќе служба : Ние ги прифати малите на големо, ако имате потреба добредојдовте mail нас. Ние ќе ви цитирам големиот трговија на големо цена. И сите пораки ќе бидат одговор во рок од 1 ден.Добредојдовте да побарате од нас повеќе.

За производот

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Акрилик,Крзно
Шаблон Тип:
Шарени
Стил:
Повик
Број На Модел На:
a050
Бренд Име:
furandown
Точка име :
крзно капи
Стил:
моден зимски бренд
Материјал:
акрилик,100% реално raccoon крзно
Големина:
free size( fit Head circumference 55-62cm)
Крзно Топка Големина:
15 cm крзно pompom за дијаметар
Бои:
сина,темно сина,вино црвена,црна,сива,розова,портокалова
Функција:
боја комбинација, со висок квалитет, голем крзно pompom
Сезоната:
зима, есен, пролет
Пол:
жените,дами,мажите

Избор на клиент